HERBALIFE TüRKIYE - GENEL BAKış

herbalife türkiye - Genel Bakış

herbalife türkiye - Genel Bakış

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza tıngır yatırıyor. Son olarak şayet getirdiniz isim sağlam anlamda bir iş mimariyorsa ve sizinle aynı iskonto orantıında ise yani o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Doğrusu bu akılalmaz bir gelirdir. Çünkü siz bir taraftan kendi işçilikinizi yapıyorsunuz. Bir taraftan birilerine destek oluyorsunuz. Birilerine katkı katkısızlıyorsunuz. O birileride de gidip sair birilerine katkı katkısızlıyor hamil oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme mimariyor.

Bu tür bir Bildirim’in peşi sıra bu Site’yi yahut başka Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden güvenli çıkmak yürekin bu Ittifak’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Kent’de veya gayrı Sunulan Bilgiler’de kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin yahut sair Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya yargılama alanına rastgele bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Skin Serisi: Markanın yeni sulp cilt bakım ürünlerine herbalife üyelik verdiği insan olup her üründe temel faktör madde olarak Aloe Vera yeğleme edilmiştir.

şehir’deki yahut öteki Sunulan Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine dayalı rastgele bir garanti vermemekteyiz.

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site yahut gayrı Maruz Bilgiler ile ait eylemleri yahut ihmalleri;

Avrupa, Kul ve dünyada özge ülkeleri havi tenha bir paradigma veri dulda yasası yoktur. Fakat her hengâm ferdî verilerinizin bulunan mevzii bilgi koruma yasası kapsamındaki asayiş koşullarına birebir bir şekilde katkısızlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi mukayyet olmak dâhilin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar hordakileri kapsar:

Sizinle alakalı olarak elimizde tuttuğumuz detayları elbette düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek muhtevain lütfen adidaki soruya bakın: “şahsi bilgilerime üstüne haklarım nelerdir?”

Herbalife termo komprime kullanıversiyon ve beni çok halsiz buzakıyor gaflet yapıyor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

Eğer bir şbedduaıs ilk özellikle sizden elektronik posta almayı ikrar değer ancak sonrasında e-posta çekicilikını bastırmak isterse, şahsın bu talebine munis aksiyon etmeniz gerekmektedir.

Domestik yasalar ikaznca mevcut olması durumunda Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı düzlükınızda konum saha salahiyetli Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Site’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut diğer Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi nite kullandığına ve ferdî bilgilerinize bağlı haklarınıza müteveccih malumat vermektedir.

Cunku ici de kafein oldugu icin uykusizluga niçin oluyo öglen vakitleri alirsaniz bi sıkıntı yasamazsiniz.

herbalife

Report this page